ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
  Čriepky z 1. zlezu funkcionárov ZNN
  Archíf:

O archíve

FotoGaléria

4. členský zlez
3. členský zlez
2. členský zlez
1. členský zlez

Koudelkove narodeniny

ZNN na Veľkej Vrbovskej

Netušenie v hudbe
Netušenie vo filmoch
Nič netušiace fäjsy

Vaše skúsenosti

Kuriozity
ZNN v médiách

ZNNenie

16. 10. oslávilo ZNN prvé výročie zaregistrovania na ministerstve vnútra a pri tej príležitosti sa 17. októbra konal prvý zlez funkcionárov ZNN. Bolo už na čase, aby sme do diania okolo združenia zapojili aj funkcionárov a zároveň sa s nimi spoznali aj osobne. Účasť bola netušene nízka, no negatívny vplyv na výsledky diskusie to nemalo. Prinášame vám pár momentov, ktoré zlez priniesol:

Demo otvoril diskusiu otvorením pistácií, ktoré predostrel ako svoj prvý diskusný príspevok. Ako svoj druhý diskusný príspevok nechal otvoriť fľašu šampanského - o ktorom prehlásil, že netuší skade ho vzal.

Počas chvíľkovej neprítomnosti noobyho z mechurálnych príčin, bol tento mocou členského zlezu zosadený z funkcie precedu (polobochovanie mu ostalo). V jeho prítomnosti bol z dôvodu nedostatku vhodného personálneho materiálu nič netušiacky znova zvolený.
Na fakt, že preceda do stanov podlo vpísal klauzulu o svojej neodvolateľnosti, Demo reagoval námietkou: "Čo má čo vpisovať do stanov, keď je odvolaný!"

Demo tiež položil nepríjemnú otázku prečo nie je členom TopMenežDementu (TMD). Preceda na dosiahnutie kompromisu súhlasil s vytvorením podzaradenia TMD, a to tzv. tieňový Demižónment, ktorý bude zodpovedný za nelogistiku tekutých naturálií.

Atakďalejatakďalej...prítomní a odfotení:
za TopMenežDement:
nooby - precedajúci poloboch združenia
   /úplne vpravo/
Samo - rádytel zemegule
   /totálne vľavo/

za funkčných členov:
Teleshopping - vševed pre veci domáce a cudzie
   /zastúpil ho Dejvid Hezlhof - hádajte ktorý z nás to je/
Demo - štátny tajomník vecí Mikulášskych
   /trčí spoza noobyho/
Gendzo macher - riaditeľ pre styk (s verejnosťou)
   /absolútne centrálne situovaný/
 © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]