ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
  Čriepky z 2. zlezu funkcionárov ZNN
  Archíf:

O archíve

FotoGaléria

4. členský zlez
3. členský zlez
2. členský zlez
1. členský zlez

Koudelkove narodeniny

ZNN na Veľkej Vrbovskej

Netušenie v hudbe
Netušenie vo filmoch
Nič netušiace fäjsy

Vaše skúsenosti

Kuriozity
ZNN v médiách

ZNNenie

Pri príležitosti prvého výročia prvého zlezu funkcionárov ZNN sme spáchali druhý zlez. Aj vďaka tomu, že pred rokom nás bolo iba 5, sa nám podarilo dosiahnuť o 60% vyššiu účasť. Celé sa to konalo 15. októbra 2004 s presahom do prvej hodiny nasledujúceho dňa.

Rádytel Zemegule Samo sa ako vždy chopil zapisovania, lebo jediný z nás vie ešte písať perom (a vraj ja ceruzkou, ale na to nemá svedkov...ani Jehovových). Vyberáme pre vás najzaujímavejšie momenty z tejto udalosti, ktorá bezpochyby patrí medzi cca. 4 najvýznamnejšie v tohtoročnom dianí ZNN, keďže viac sa toho aj tak neudialo.

POZNÁMKA: Časy sú fiktívne. Kto by sa furt pozeral na hodinky?

19.00
Zlez oficiálne začína.
pozn. Precedajúci poloboch nooby vopred upozorňoval, že si potrpí na presnom príchode účastníkov.

19.07
Konečne prichádza aj precedajúci poloboch. Zatiaľ je druhý - Teleshopping už si stihol objednať pizzu.

19:22
Prichádza Demo a po ňom postupne neorganizovane Gendzo, Saška a Samo.

20.35
Z dôvodu nedostatočne plynulej diskusie je obsluha oslovená nemiestnou otázkou, či by nebolo možné stíšiť hudbu. Tým sa v zásade zahajuje rokovanie účastníkov zlezu.

20.40
Obsluha hudbu nestíšila, a tak predseda navrhuje operatívne prijať čašníčku do združenia a vzápätí jej pohroziť vylúčením, ak hudbu nestíši.

20.43
Hudba konečne zmĺkla. ZNN toto zrejme môže považovať za neklamný dôkaz nárastu verejného povedomia o ZNN a jeho celospoločenskom význame i autorite.

20.53
Gendzo v záujme zvýšenia návštevnosti stránky prichádza s návrhom dodať na stránku nejaké hry; nooby navrhuje hlavne predohry.

Medzičasom si po svojom odišiel Teleshopping. Zostala po ňom len výčitka v očiach niektorých účastníkov, lebo spotreboval jediné vrecúško ovocného čaju, ktoré mali v Planétke na sklade. Ostatní potom museli piť čierny čaj, na čo však ochotne pristúpili, aby tým demonštrovali svoj nesúhlas s rasizmom. Pridal sa k nim aj čerstvo prídený KiBEL, ktorý však pil farebný džús.

22.05
S príchodom ©OLO®a odchádza Demo, pričom však jedno nepodmieňuje druhé. Ešte sme si stihli urobiť spoločné foto do albumu úspechov a na nástenku v sieni revolučných tradícií.

22.10
©OLO® vyzdvihuje fakt, že na stránke ZNN sa nič nedeje a nemení, a teda že ostáva stále rovnako prehľadná.

22.30 a pol
Diskusia viazne, čaká sa na pitie.

22.35
Kibel navrhuje tematické akcie:
  - ZNN ide na varené víno
  - ZNN vyjde do prírody
  - ZNN vyjde na Mt. Everest
  - ZNN netuší ako zliezť z Mt. Everestu


22.40
Samo obviňuje polobocha z podvádzania katétrom, pretože ani po štvrtom krígli čaju (viď foto) ešte nešiel na WC, čím znemožňuje tradičné odvolávanie precedu Členským zlezom. Ten sa bráni, že netuší ako je toto možné a kŕčovito kríži nohy.23.20
Poloboch konečne odchádza na WC (aj keď iba telefonovať, lebo všade inde je čulá vrava), takže je odvolaný a precedníctvo si osvojuje Saška.

0.47
Minul sa aj čierny čaj, pizzu už nepečú, tak to balíme. Neskrývajúc emócie sa lúčime, následne poberáme svojim smerom, až sa napokon naše nesúmerné obrysy strácajú v tme...
Zľava (ale nie na nákup tovaru): strapatý rádytel zemegule Samo, učesaná kronikárka a príležitostný vlajkonosič Saška, elegantne zarastený Godfather a najvyšší likvidátor (odpadu) KiBEL, cez rameno si hľadí vedúci dozorárne nad čistením záchodových mís ©OLO®, za ním matne vidno precedajúceho polobocha noobyho, vedľa ktorého sa usmieva riaditeľ pre styk (s verejnosťou) Gendzo a nad nimi len tak ledabolo postáva a tiene vrhá štátny tajomník vecí Mikulášskych zvaný Demo.
 © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]