ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
  Čriepky z 3. zlezu funkcionárov ZNN
  Archíf:

O archíve

FotoGaléria

4. členský zlez
3. členský zlez
2. členský zlez
1. členský zlez

Koudelkove narodeniny

ZNN na Veľkej Vrbovskej

Netušenie v hudbe
Netušenie vo filmoch
Nič netušiace fäjsy

Vaše skúsenosti

Kuriozity
ZNN v médiách

ZNNenie

Oslavy 3. výročia oficiálnej existencie ZNN trvali rovných 6 týždňov! Titulok hodný bulvarného plátku, no v skutočnosti alibistické obhajovanie toho, že som sa (t.j. nooby - pozn. autora, teda noobyho) konečne rozhýbal a začal písať túto reportáž. Nuž, skôr sa mi nepodarilo... prekonať lenivosť.

Tak ja to teda skúsim. Na svoju pamäť sa až tak veľmi spoliehať nemôžem, lebo predsa len, po mesiaci a pol som rád, že vôbec viem, že ten zlez bol. Našťastie aj tentokrát vznikla zápisnica. Jej vyhotovovania sa chopila naničvhodná tajničomníčka znničoho znnič Henička. (ne)Tuším to bolo preto, lebo Samo odmietol. Veď čo si bude ruky namáhať, keď to môže urobiť žena. Ako vidno, emancipácia nám nie je cudzia :-) Záznamovým médiom zápisnice sa stali štyri analógové hárky A4. V tomto momente mi napadá matematický príklad: koľko je 4 x A4? Asi A16, nie? Ak je to tak, potom nechápem, prečo teda máme popísaných iba o 8 strán (4 hárky obojstranne). Začínate netušiť o čom točím? Nezúfajte, som na tom podobne, takže opäť sa prinavrátim k zlezu.

Účasť bola opäť vyššia ako minule. Kým naposledy sme sa zišli ôsmi, na tretí zlez prišlo 12 funkcionárov ZNN. A to som do toho nepripočítal 2 doprovodkyne dvoch funkcionárov a ďalších 4 funkcionárov, ktorí sa zlezu zúčastnili aspoň na diaľku, lebo na blízku sa nedalo - Chatpall, Color a Bosss poslali sms pozdrav a Yourai dokonca zavolal. Vieme, že na nás intenzívne mysleli aj takmer zúčastnené Bystričanky Srnka Netušiaca a Esha. Zlezu sa účastnila aj servírka, ktorá nám nosila osviežujúce nápoje utlmujúce zdravý rozum (u koho to ešte šlo), ale tú nepočítam.

Účastníci si zaslúžia pochvalu aj za to, že poniektorí boli cezpoľní, resp. ba priam medzimestskí. Počnúc spomínanou Heničkou, ktorá merala cestu z Nitry (by ma zaujímalo koľko namerala), pokračujúc Syphonom a Majkym z toho istého mästa, až po Peka, ktorý svojmu tátošovi šliapal na pedál až hen z Piešťan. Na mysli mám plynový pedál.

Pod pútačom a s odznakmi. Jediný, kto si odznak nepripol, je ten sivý tam dolu, čo tak hrdo vypína hruď. Keď zistím kto to je, nech si ma neželá!

A že čo zač bolo tých 12 nič netušiacich mesiačikov? Tu je menný zoznam (v poradí, v akom prišli) vybavený hyperlinkami na každého profil: Henička, Samo, Arthur Nemotorník, Peko, nooby, Majky, Syphon, Kibel, VeRoNeMo, Bilky, Gendzo, Benny.

Na tomto mieste by sa asi patrilo priniesť nejaký sumár toho, čo sa na zleze prerokovalo a k čomu sme dospeli. Neviem ako ostatní, no ja som napriek svojmu pokročilému veku dodnes nedospel. A z lúštenia zápisnice sa mi marí, že 3. zlez má podobný os(t)ud ako ja. Naozaj, nechcite vedieť o čom všetkom bola reč - záleží nám na tom, aby ste nás naďalej považovali za slušných ľudí. Pár momentov, naozaj súvisiacich so ZNN sa predsa len vyskytlo a teraz vám ich idem priblížiť.

Za upomienkové predmety sme vďační VeRoNeMovi (vpravo). Aj Gendzo (to je ten vedľa) mu je vďačný - veď tiež dostal odznak. Na tejto fotke o tom však ešte netuší.

K najsvetlejším momentom večera patril príchod Dušana, vystupujúceho pod prezývkou VeRoNeMo. Priniesol totiž prekvapenie, ktoré na ostatných narafičil TopMenežDement. Stali sme sa majiteľmi úžasného pútača, pod ktorým sme vykonali to spoločné foto (viď foto) a rozdávali sa pamätné odznaky 3. zlezu. Pre ZNN to všetko bezplatne vyrobila Dušanova firma PnP, za čo srdečne ďakujeme. Odznak dostal každý prítomný (okrem servírky, lebo vraj za to nám pivo nedá). Vidíte, mali ste prísť, tiež by ste mali.

Chlapi si odznaky pripínali na tričká a ženy na rôzne okrúhle časti svojho tela :-)

Ani tento rok nechýbala tradícia (aj keď minulý rok chýbala) dočasného odvolávania precedu. Zmieňovaný nemenovaný si o 20:50 odbehol a za jeho nástupcu bol údajne inaugurovaný akýsi Tomáš (toto všetko čerpám zo zápisnice). Netuším kto je Tomáš, lebo všetkých poznám iba podľa prezývok. Keby sme boli v škôlke, tak ich poznám aj podľa prezúvok. Ako ďalej zápisnica uvádza, nový majstej vily, či čo to z neho urobili (wow, to sa rýmuje!) vydal prísny zákaz pitia Okeny. To sa mu povie, keď on pije Jar! Uff, a to som mal pred chvíľou reči, že nás aspoň v tejto reportáži vykreslím ako serióznu vzorku voličov. No nič, skúsim to zahovoriť zmienkou o ďalších dočasných precedoch - Arthur (od 21:21) a po ňom Peko, ktorý v tejto disciplíne trhol rekord - vydržal precedovať rovných 85 minút.

Teraz som si uvedomil, že vlastne nikde nepíšem ako bolo, dokedy sme sa zliezali a tak. Takže: bolo dobre - veľmi dobre, zlezovali sme dlho - dokonca až do konca 14. októbra 2005. Najlepšie bude, keď sa nabudúce tiež zúčastníte, nič lepšie odporučiť nemôžem. Na ďalšom zleze uvidíme, či ste si dali povedať.

Pre lepšiu motiváciu si môžete bezplatne a bezdeda pozrieť ďalšie fotky zo zlezu:
Samova galéria
Majkyho galéria
 © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]