ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
  Kuriozity
  Archíf:

O archíve

FotoGaléria

4. členský zlez
3. členský zlez
2. členský zlez
1. členský zlez

Koudelkove narodeniny

ZNN na Veľkej Vrbovskej

Netušenie v hudbe
Netušenie vo filmoch
Nič netušiace fäjsy

Vaše skúsenosti

Kuriozity
ZNN v médiách

ZNNenie

Občas sa v súvislosti so ZNN vyskytne nejaká tá kuriozitka. Keďže stoja za zmienku, tak ich tu budeme zhromažďovať a v rámci spravodlivej deľby práce by ste si ich vy mohli chodiť pozerať a tešiť sa z nich spolu s nami.
Samozrejme, pokiaľ narazíte na niečo, čo by sa sem hodilo, dajte nám vedieť. Ďakujeme.V augustovom čísle časopisu Extra Plus sa objavil vtip od Milana Vavra a pojednáva o predsedovi Združenia nič netušiacich. Ešte dobre, že ZNN má präcädu a ten je slobodný, ináč by začal mať zlé tušenie :-)Na posteri s finalistami Slovensko hľadá Superstar v časopise Markíza 14/2005 sa Zdenka Predná priznala k zaujímavej veci. Zrejme ani netušila, že sa tým jednoznačne hlási k myšlienke ZNN... a možno raz bude vystupovať pod umeleckým menom "Netuším" :-)Firma Antares je naším tichým fanúšikom a pri výrobe svojho katalógu pre rok 2005 sa vedenie rozhodlo, že nás trochu spropaguje. Kliknite na obrázok, uvídíte ho vo väčšom formáte i kvalite, no hlavne si budete môcť prečítať, čo sa tam o nás vlastne píše.Poštou nám prišla takáto obálka od Pomarange. Netušíme síce ako sme sa im dostali do databázy, ale to nevadí. Pobavil nás slogan na obálke. Žeby nám to bolo poslané zámerne práve kvôli tomu?V známom filme Dědictví aneb... zaznela aj fráza, ktorá je dnes rovnako známa ako samotný film. Autori určite ani len netušili, že je to vlastne ZNNenie.Prekladateľom názvu Bondovky Tomorrow Never Dies do češtiny tiež ďakujeme za ZNNenie.
 © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]