ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
  Osádka ZNN:  Vedenie, funkcionári a členovia
  Členstvo:

Pár slov k členstvu

Osádka ZNN:
  - TopMenežDement
  - Funkcionári
  - Členovia

Členské


Chcem byť:
funkčný člen
nefunkčný člen

TopMenežDement >>>
Pod TMD spadajú tí, čo si myslia, že sú v ZNN najdôležitejší a dúfajú, že im na to skočia aj ostatní. Pravda je taká, že nie sú o nič výnimočnejší ako tí, čo im na to aj tak neskočili, ale keďže stáli pri vzniku združenia, resp. sa podielajú na jeho chode a rozvoji, tak sa takto selektujú. Dostať sa medzi nich je takmer nemožné, takže doma to radšej neskúšajte.


Funkcionári >>>
Kto chce mať v ZNN privilégia, nech to stojí, čo to stojí, ale aby to nebolo drahé, môže sa stať funkcionárom. Tí majú na stránke uverejnený profil aj s fotkou, môžu sa pýšiť preukazom či imidžovou mailovou adresou a dokonca im v kalendári ZNN prináleží ich vlastný deň D. Samozrejme sú včas informovaní o novinkách a tiež pozývaní na stretnutia združenia.


Členovia >>>
Majú to takmer na háku, ale nie až natoľko, aby im bolo jedno, či budú na stránke uvedení medzi ostatnými riadnymi členmi združenia. Tiež sú priebežne informovaní o novinkách v ZNN.
 © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]