ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
  O funkcionárovi
  Členstvo:

Pár slov k členstvu

Osádka ZNN:
  - TopMenežDement
  - Funkcionári
  - Členovia

Členské


Chcem byť:
funkčný člen
nefunkčný člen

PrezývkaSamušo
Funkciarádytel zemegule
Iné privilégiáadministrátor & člen TopMenežDementu
Funkčný od16.10.2002
wwwwww.samuso.sk
Mesto, kde sa
najčastejšie zdržuje
Bratislava, Nitra a späť

(Ne)resti
--------------
Nuž čo, som iba obyčajný človák: vášnivo fajčím, každú chvíľku si vypijem, som schopný utratiť veľa peňazí za málo muziky (spravidla nadzvukovou rýchlosťou) a moja ruja trvá od ranej puberty podnes.
Čo sa restí týka, budem citovať Noobyho: "Náš dvorný estét, dvojník syna Ozzyho Osbourna, vždy na poslednú chvíľu, keď už ostatným dochádza invencia, zasiahne skvostným nápadom. Je to multitalent, venuje sa hudbe, divadlu, dievčatám a škole."
Takže taký som ja íbrmenš.

Prečo je v ZNN
tým čím je?
--------------
Lebo som ako malý býval "moc múdry" a do všetkého sa rozumel, tak mi mamina skresávala hrebienok káravým: "...sa tváriš ako rádytel zemegule". Ako dobrý syn som mamičku poslúchol, i napriek tomu, že dnes už slobodne netuším a som na to hrdý.

Čím mu ZNN
obohacuje život?
--------------
Tým, že v dnešnej dobe, kedy všetci všetko vedia a každý sa do všetkého okamžite vyzná, slovom v dnešnej dobe chrobákov Truhlíkov, je pre mňa oslobodzujúce priznať sa k tomu, že je ešte veľa vecí, o ktorých viem málo, prípadne ani Ň, a svoju nevedomosť mať aj inštitucionálne podopretú.

Čo ešte o sebe napísal
--------------
Som rád nepríjemne úprimný, tak pozor: Som provinčný bohém, krčmový filozof, kaviarenský psychológ, ozdoba všech svadeb a pohřbů. Všetko, čo poviete, použijem proti Vám. Som buzierant prezieravý, ktorý rýchle šípi. Nechcite sa mi pozerať do očí, videl by som Vám do žalúdka. V autobuse si ku mne sadnete ako k poslednému, hneď viete, že Vás nemám rád. Zo zvierat mám najradšej psíkov a mačičky. Na smotane. V prvej vete som Vás hrozne oklamal. © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]