ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
  O funkcionárovi
  Členstvo:

Pár slov k členstvu

Osádka ZNN:
  - TopMenežDement
  - Funkcionári
  - Členovia

Členské


Chcem byť:
funkčný člen
nefunkčný člen

PrezývkaBilky
Funkciasplnomocnenec pre mimozemské záležitosti
Funkčný od10.11.2003
Mesto, kde sa
najčastejšie zdržuje
Kukátko som vymenil za hnusnú Blavu

(Ne)resti
--------------
Moja naj neresť? Klamem až sa hory červenajú (v jeseni) a aj ľudom, ktorýx mám rád- čo má potom neskutočne mrzí, ale pracujem na polepšení. Som ukecaný a neudržím tajomstvo. Za neresť pokladám aj to, že neviem povedať NIE a potom ma z toho bolí celý Bilky a hlavne jeho hlava! O fšetkýx ostatnýx nerestiax vôbec NIČ NETUŠÍM!
Ináč som fcelku rozumný tvor spoločenského xarakteru a normálnej vizáže so zmyslom pre humor aj keď niekedy môj humor nie je namieste (milujem faux pas). Myslím, že som priateľský a veľkodušný, ale zisťujem, že si to váži čoraz menej ľudí. Rád organizujem a už od školy som bol hybnou silou fšetkýx ekšn, no zorganizovať si vlastný čas, to je nad moje sily. Mám slušný prehľad v kultúre, konkrétne v rockovej, jazzovej muzike, súčasnej filmovej tvorbe a divadle, no a literatúra je môj koníček (vezmem liter rumu a poďho na túru)!

Prečo je v ZNN
tým čím je?
--------------
Najprv som xcel byť guvernér Národnej spermobanky, ale urkite by fšetci odo mňa žiadali každoročne navyšovať portfólio a to by som donekonečna nezvládal, tak som xcel byť raaaditeľ cirkusu zvaného Zem, ale predbehol ma rádytel zemegule, čo je dosť podobná funkcia. Zavrhol som aj vartášneho psa, kopateľa spoločnosti, pohlavného topiča, pohlavného hovorcu alias mluvčího aj šéfa kontrapoviedky a zostalo mi moje hobby: SCI-FI (Život, vesmír a vôbec). Ešte xcem podotknúť, že zvyčajne som skôr NEvládny zmocnenec pre veci mimozemské vzhľadom na množstvo krvi v mojom alkohole, xixi. BTW: nemienim sa zaoberať len vecami vzdialenými a nadpozemskými, ale aj paranormálnymi a absolútne netušenými súčasťami nášho života a záludnými otázkami typu: Kedy je vľavo? Čo je to ženská logika? Ako sa volá ten xlapík, čo v xladničke zapína svetlo? Kde sa, dokelu, strácajú fšetky prepisovačky? Prečo keď zjem čokoľvek, vždy vygrcám vlašsky šalát? Aký fígel použila Panna Mária? Načo je slepé črevo? Kam-po-zš-čím-budem? A kto, sakra, bol Killroy?

Čím mu ZNN
obohacuje život?
--------------
Znovu Niekam Náležím! Zas Nie Navždy? Zaručene Naveky Nezabudnem!

Čo ešte o sebe napísal
--------------
Zajtra Niečo Napíšem... © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]