ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
  O funkcionárovi
  Členstvo:

Pár slov k členstvu

Osádka ZNN:
  - TopMenežDement
  - Funkcionári
  - Členovia

Členské


Chcem byť:
funkčný člen
nefunkčný člen

PrezývkaGendzo
Funkciariaditeľ pre styk (s verejnosťou)
Iné privilégiáadministrátor & člen TopMenežDementu
Funkčný od27.02.2003
wwwwww.gendzo.sk
Mesto, kde sa
najčastejšie zdržuje
Bratislava

(Ne)resti
--------------
Medzi moje neresti patrí najmä pizza, kofola, čokoláda, puding, akvárium, sex, čierny čaj, biele víno so spriteom, Becherovka, Demänovka, Internet, počítač, chipsy, tyčinky, chrumky, burské oriešky, lieskové oriešky, tekvicové semienka, disco hudba, dážď, hranolky, rybie prsty, detektívky, hádanky, nové nápady, rýchle autá, bicyklovanie, spanie a kapustnica.

A čo sa týka restí, tam je to takto: perkelt, teplé mlieko, držková polievka, plávanie, blbé nápady, nudné meetingy, premúdrelí ľudia, trepanie o ničom, drzé správanie, zubná pasta Tesco, smutné filmy, filmy so zlým koncom, výšky a lietanie lietadlom.

Prečo je v ZNN
tým čím je?
--------------
Už od malička som chcel byť riaditeľom pre rôzne styky, najmä tie s verejnosťou. Netušil som však, kde by som mohol túto funkciu zastávať. Aj preto som bol veľmi potešený ponukou ZNN, aby som pre nich vykonával práve túto funkciu.
Od svojej funkcie očakávam najmä rôzne materiálne výhody a tiež aj iné pôžitky, ktoré k nej prislúchajú. Prosím preto prípadných záujemcov, ktorí by mi chceli nejaké výhody a pôžitky poskytnúť, aby sa prihlásili na mojej email adrese.

Čím mu ZNN
obohacuje život?
--------------
Okrem už spomínaných materiálnych výhod mi táto funkcia obohacuje život najmä dobrým pocitom. Veď taký riaditeľ pre styk s verejnosťou, to nie je len tak hocikto. Riaditeľ pre styk s verejnosťou sa musí neustále stýkať s nič netušiacimi ľudmi a zisťovať, o čom nemajú ani šajnu. Následne tak môže netušiť o viacerých veciach naraz.
Si to predstavte, idem si takto po ulici a zo všetkých strán ma zdravia nič netušiaci spoluobčania: "Dobrý deň pán riaditeľ!"
No ja sa pristavím, potľapkám nič netušníka po pleci a takto mu odpoviem: "Dobrý deň prajem. A ako sa má vaša mačka?"
"Ďakujem za opýtanie pán riaditeľ, no netuším. Už tri dni som ju nevidel, potvoru jednu chlpatú."
No a takto by som mohol pokračovať ďalej a bližšie a vyššie a nižšie a tak podobne.
Na záver by som sa však rád poďakoval všetkým, ktorí mi vďaka mojej funkcii uvoľňujú miesto v električke a prepustia ma dopredu v rade na hot-dog v staničnom bufete. © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]