ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
  Všeobecne
  Čo je ZNN:

Všeobecne

História oficiálneho nič netušenia na Slovensku

Kalendárium ZNN

ZNN - Združenie nič netušiacich je predovšetkým úlet. Recesia, ktorú sme doviedli až tak ďaleko, že sme s tým nápadom šli na ministerstvo, kde nám to zaregistrovali a teraz sme regulárne občianske združenie. Aby existencia ZNN mala aj nejaký praktický význam, rozhodli sme sa svojským spôsobom podporovať sebavedomie ľudí.

Netuším, teda som
Radi by sme dosiahli, aby sa považovalo za samozrejmosť právo človeka, nemať ani len tušenie, čo sa od neho očakáva. Nikto nie je dokonalý a nikto nevie všetko. V niektorých situáciách si ľudia nie sú istí sami sebou iba preto, že netušia, o čom je práve reč, nemôžu sa zapojiť do diskusie a znižuje to ich sebaistotu. Ak to má na nich takýto dopad, sú pod vplyvom predsudkov. Práve tieto a im podobné predsudky sa snažíme myšlienkou ZNN potlačiť. Nič netušiť je ľudské, byť nič netušiacim je úžasné.

Konečne niekam patrím
Naše združenie je taktiež útočiskom pre tých, čo by radi niekam patrili, no netušia kam. ZNN ponúka komukoľvek možnosť niekam patriť a to bez ohľadu na vek, pohlavie, rasu, vierovyznanie či štátnu príslušnosť. A nielen to, členovia Združenia nič netušiacich môžu mať funkciu, po akej možno aj celý život túžili! Tým tiež prispievame k ich vnútornej rovnováhe, umožňujeme im plniť svoje sny a naplniť ich pocitom dôležitosti. ZNN sa netají tým, že chce mať viac funkcionárov, než členov.
Viac sa dozviete v rubrike Členstvo.
 © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]