ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
 
Loginbox pre funkcionárov >>>
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Netušíš aké máš heslo?
Chceš sa aj ty stať funkcionárom?

Stav ZNN >>>
V súčasnosti máme:

   5 topmeneždementov,
   39 funkcionárov a
   17 členov.

Poď aj ty netušiť spolu s nami!

Najnovší funkcionári >>>
Vejáre.sk - Kontrolór ovievania nič netušiacich
ShrekDT - zástupca pre rozprávkové a iné bytosti
sadistrom - minister ľavého palca na pravej nohe

Predstavujeme funkcionárov >>>
Bilky - splnomocnenec pre mimozemské záležitosti
Prečo je v ZNN tým čím je:
Najprv som xcel byť guvernér Národnej spermobanky, ale urkite by fšetci odo mňa žiadali každoročne navyšovať portfólio a to by som donekonečna nezvládal, tak som xcel byť raaaditeľ cirkusu zvaného Zem, ale predbehol ma rádytel zemegule, čo je dosť podobná funkcia. Zavrhol som aj vartášneho psa, kopateľa spoločnosti, pohlavného topiča, pohlavného hovorcu alias mluvčího aj šéfa kontrapoviedky a zostalo mi moje hobby: SCI-FI (Život, vesmír a vôbec). Ešte xcem podotknúť, že zvyčajne som skôr NEvládny zmocnenec pre veci mimozemské vzhľadom na množstvo krvi v mojom alkohole, xixi. BTW: nemienim sa zaoberať len vecami vzdialenými a nadpozemskými, ale aj paranormálnymi a absolútne netušenými súčasťami nášho života a záludnými otázkami typu: Kedy je vľavo? Čo je to ženská logika? Ako sa volá ten xlapík, čo v xladničke zapína svetlo? Kde sa, dokelu, strácajú fšetky prepisovačky? Prečo keď zjem čokoľvek, vždy vygrcám vlašsky šalát? Aký fígel použila Panna Mária? Načo je slepé črevo? Kam-po-zš-čím-budem? A kto, sakra, bol Killroy?

 
Vitajte na stránkach Združenia nič netušiacich
Dovoľte, aby sme vás v skratke oboznámili s obsahom tejto stránky. Aj keď názvy samotných rubrík napovedajú, čo kde nájdete, keďže tento priestor treba využiť, dáme si tú robotu a prinesieme pár polienok do lesa.

Čo je ZNN vás dostane do obrazu, dozviete sa čo sme vlastne zač, aké máme zámery, ako to vôbec všetko vzniklo... no a tak.

Pokiaľ by vás myšlienka ZNN zaujala, máte možnosť stať sa členmi nášho združenia. Všetko o členstve, spôsobe ako rozšíriť naše rady i kompletný zoznam osadenstva ZNN, nájdete v rubrike Členstvo.

Kto chce s nami netušiť, patrilo by sa, aby si aspoň zbežne očami prebehol naše Stanovy. Nie je vylúčené, že vás pobavia.

V Archífe nájdete to, čo sme tam dali :-) Zatiaľ má 6 koloniek: Netušenie v hudbe, Netušenie vo filmoch, Nič netušiace fäjsy a Vaše skúsenosti s nič netušením, Kuriozity a ZNN v médiách. Podobne ako ZNNenie, aj toto sú väčšinou rôzne úlety o výskyte nič netušenia všade okolo nás. Budeme len radi, ked nám aj na túto tému pošlete čosi, či už z vlastnej tvorby alebo keď si niečo vhodné kdekoľvek všimnete a upozorníte nás na to.

Kto z vás by mal naliehavú potrebu vyjadriť svoje myšlienkové pochody súvisiace so ZNN, budeme len radi. Práve preto máme spojazdnené také, že Povedz si a tam presne to, čo sme mysleli tým vyjadrovaním vašich myšlienkových pochodov, môžete vykonať. Takže píšte, nech máme čo čítať a hádam aj na čo odpisovať. Tešíme sa. 
ZNN - Združenie nič netušiacich

Promote your Page too

ZNNenie tejto chvíle >>>
Zlomenina Na Nohe

Náhodná fotka z našej galérie >>>


Pesnička o netušení >>>
Milan Lasica - Clivota

Rozmýšľam úpenlivo
prečo mi je tak clivo
Čo mi tak strašne chýba
netuším...

prevzaté z www.supermusic.sk

Netušenie vo filmoch >>>
netušenie vo filmoch

 © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]